Zapraszamy na spotkanie online z lekarzem

12 sierpnia, 2021

Kolejna okazja do zadania wszelkich pytań dotyczących szczepień, ich skuteczności i wpływu na nasze organizmy będzie już w poniedziałek, 16 sierpnia, podczas spotkania na żywo z dr. hab. Tomaszem Smiataczem, kierownikiem Kliniki Chorób Zakaźnych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na chat zapraszamy o godz. 12.00, na oficjalny profil Sopotu na Facebooku.

Tym razem gościem kolejnej odsłony rozmów o szczepieniach będzie dr hab. n. med Tomasz Smiatacz, prorektor ds. studenckich GUMed. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na chacie. Dr Tomasz Smiatacz, będzie na nie na żywo odpowiadać i postara się wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące szczepień przeciw COVID-19.

Zachęcamy do uczestniczenia i skorzystania z okazji, by odpowiedzi na pytania dotyczące szczepionek uzyskać bezpośrednio od specjalisty – lekarza zajmującego się chorobami zakaźnymi, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Można także zagadnienia, które Państwa nurtują, wymagają wyjaśnienia, przesyłać wcześniej na maila: redakcja@sopot.pl. O nich także będzie mówić nasz gość.

Transmisja będzie dostępna na profilu FB Miasta Sopotu

Wsparcie finansowe dla naszego żłobka w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Maluch+ 2021Dni adaptacyjne w żłobku-ważna informacja dla wszystkich Rodziców
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content