Włączamy się w pomoc dzieciom w Nepalu :)

06 maja, 2019

Kochani Rodzice

Już niedługo razem z dziećmi będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka.
Dlatego z tej okazji nasz żłobek włącza się w pierwszą akcję charytatywną pomocy dzieciom na świecie.

,, Żłobek to miejsce w którym odkrywam świat” to hasło przewodnie naszego żłobka dlatego razem z dziećmi będziemy odkrywać miejsca na świecie w których dzieci potrzebują realnej pomocy. Wierzymy, że dzięki wsparciu najmłodszych dzieci będziemy mogli pozytywnie wpłynąć na ich życie.

Jest takie miejsce na świecie dokładnie w Nepalu gdzie dzieci w wiosce  Ghuns położonej na wysokości 3600 m n.p.m w minusowych temperaturach codziennie przemierzają kilometry w samych klapkach.Jeśli macie Państwo jakieś niepotrzebne buty lub ciepłe ubrania dla dzieci, to nie wyrzucajcie tylko przyniesie do naszego żłobka. Odzież i obuwie prosimy zostawiać u naszych Pań opiekunek.Nasza akcja trwa do końca czerwca, liczymy na Państwa pomoc🙂 Wszystkie dary przekażemy osobom, które podarują paczkę dzieciom.

https://radioszczecin.pl/1,387234,region&dtx=&szukaj=&go=morelist&s=5

 

 

Kolejny sukces naszych małych artystów :) II, III miejsce oraz wyróżnienie w konkursie plastycznym :)Żłobkowy skalniak
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content