Wiosenne zajęcia dla malucha cz.32 🙂 Angielski od kołyski/galaretkowe skarby

04 maja, 2020

Dzień dobry kochani:) Dziś mamy Międzynarodowy Dzień Strażaka. Strażak to jeden z najbardziej bohaterskich zawodów-to przecież strażacy ryzykują zdrowie i życie podczas akcji ratunkowych. Warto dziś im za to podziękować. Pan Dawid chciał kiedyś też zostać strażakiem 🙂 W domu ma swój wóz strażacki z dzieciństwa, który teraz może wykorzystać do nagrywania filmików dla naszych dzieci:)

Zapraszamy Was na dzisiejsze zajęcia z Panem Dawidem i jego przyjacielem Dudusiem.
Lenka przedstawi zabawę, którą lubią wszystkie dzieci :)) będzie szukać swoich skarbów w galaretce;)

Miłego dnia 🙂

 

,,Angielski od kołyski”

 

Galaretkowe skarby Lenki
Do tej zabawy jest nam potrzebne niewiele – galaretki, zabawki i miska. Galaretki zalewamy wodą, dodajemy zabawki ( większe bądź mniejsze) i wkładamy do lodówki. Zadaniem dziecka jest odkryć skarby, które chowają się w naszej górze galaretki 😊😊 jest to kolejna świetna zabawa sensoryczna dla dzieci, ściskanie, ugniatanie a nawet smakowanie !

 

Powrót maluchów do placówkiNasze dzieciaki lubią zwierzaki-pozdrowienia od Helenki :)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content