Wiosenne zajęcia dla malucha cz.29 🙂 Śniadanie z Martą i Stefcią / motylki

28 kwietnia, 2020

Witamy wszystkich bardzo serdecznie i od razu zapraszamy na śniadanie z aligatorzycą Martą, która mieszka płockim ZOO. Marta jest najstarszym zwierzęciem w europejskich ogrodach zoologicznych. W roli odważnego karmiącego, jej przesympatyczny opiekun Mariusz.
Asia z mamusią przygotowały pracę plastyczną ,,Motylki”, które już niebawem będą latać nad naszymi głowami kolorując nam wiosenny krajobraz.
Pani Justyna pokaże króliczka Stefcię, która jest prawdziwym przytulasem:) Zobaczymy jak mieszka Stefcia i co zjada na śniadanie:)
Pokażcie nam swoje zwierzaki te biegające, latające i  pływające zrobimy fajną galerię Waszych zwierzęcych przyjaciół:)

 

https://www.facebook.com/PlockZOO/videos/263431164835737/

 

,,Motylki”

 

Króliczek Stefcia

Rodzicu, czy wiesz jak prawidłowo wykonać resuscytację dziecka?Wiosenne zajęcia dla malucha cz.30🙂Ćwiczenia oddechowe/instrumenty/ bociany
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content