Sopocki Klub Malucha

11 października, 2019

W Operze Leśnej działa Sopocki Klub Malucha. Klub jest miejscem spotkań, rodzice i dzieci w wieku 0-3 lat mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć i konsultacji psychologicznych.Zajęcia sensoryczne, warsztaty czytania i opowiadania bajek, rozmowy o motywacji i budowaniu pewności siebie – to wszystko czeka na rodziców i dzieci w jesiennej edycji Sopockiego Klubu Malucha.Pierwsze spotkanie odbyło się 7 października.

Klub będzie działał do połowy grudnia w każdy poniedziałek i czwartek (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz. 11.00-14.00 .Sopocki Klub Malucha znajduje się na terenie Opery Leśnej (sala konferencyjna w budynku garderób). Zajęcia są bezpłatne.

Więcej informacji na temat klubu oraz harmonogram zajęć znaleźć można na facebookowym profilu Sopockiego Klubu Malucha oraz na stronie miasta.

Sesja fotograficzna dla dzieciMaluch w teatrze
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content