Serdeczne pozdrowienia od Irenki 🙂

24 kwietnia, 2020

Dzień dobry
Przesyłam serdeczna pozdrowienia od Irenki. Dziękujemy za wszystkie pomysły, nagrania i zadania, jakie codziennie znajdujemy na stronie żłobka. Irenka bardzo tęskni za paniami i Uszatkami, i cieszy się gdy może ich zobaczyć choćby na ekranie.

W załączeniu przesyłam kilka zdjęć z Irenkowych zajęć domowych i prac, które z zapałem wykonuje według instrukcji ze stron żłobka.

pozdrawiam

Mama Irenki

 

Dziękujemy bardzo serdecznie za miłe słowa skierowane do naszych Pań:) Tęsknimy bardzo za dziećmi,ściskamy wszystkie kochane dzieci….:)

Wiosenne zajęcia dla malucha cz.27🙂Kicia Kocia/ plastelinowe ćwiczenia/kolorowe kołaBardzo ważna informacja dotycząca zwolnienia rodziców z opłat za żłobek
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content