Przypominamy o stosowaniu się do wytycznych w naszym żłobku

01 grudnia, 2021

Drodzy Rodzice.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, a także dużą liczbą infekcji i absencji wśród dzieci i pracowników przypominamy i bardzo prosimy o stosowanie się do wytycznych wciąż obowiązujących w naszym żłobku:

Dzieci powinny być przyprowadzane najpóźniej do godz. 8:20 po tej godzinie dezynfekujemy szatnie.

Przed wejściem do żłobka (szatnia) należy bezwzględnie zakładać maseczki i dezynfekować dłonie.

Dzieci zaziębione, zakatarzone, z bólem brzucha, gardła, kaszlące i innymi objawami infekcji nie należy przyprowadzać do żłobka do czasu całkowitego wyzdrowienia

Procedury-bezpieczenstwa-na-terenie-placowki-w-okresie-pandemii-COVID-19-w-Zlobku-Puchatek-w-Sopocie-aktualizacja.pdf (zlobekpuchatek.pl)

Licząc na Państwa zrozumienie i odpowiedzialność, mamy nadzieję uchronić się przed zamknięciem lub ograniczeniem pracy naszego żłobka.

Zasady bezpieczeństwa

Bezpłatne zajęcia online dla kobiet w ciążyKalendarz na rok 2022
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content