Pierwszy rok życia dziecka-bezpłatny webinar

01 sierpnia, 2020

👶Narodziny dziecka, to bardzo radosny moment dla każdej pary, ale jest to również zmiana, która powoduje, że u młodych rodziców pojawia się wiele pytań względem nowego członka rodziny.

O co najczęściej pytają młodzi rodzice❓

👉O tym opowie doktor Anna Ratajczak – specjalista chorób dzieci z CM EuroMedis w BEZPŁATNYM webinarze, który odbędzie się już w najbliższy czwartek tj. 06.08.2020 o godz. 20:00 na stronie Facebook EuroMedis – Centrum Medyczne Szczecin.

🔹Podczas transmisji będzie można również zadawać pytania do naszego specjalisty. Dlatego już teraz serdecznie do tego zachęcamy.

🔴Jeżeli już w tej chwili nasuwają się Tobie jakieś pytania, to śmiało możesz je zostawić w komentarzu, w dyskusji w wydarzeniu lub wysłać do nas wiadomość w messengerze.

➡️Webinar jest Bezpłatny i nie wymaga rejestracji, zapisów żeby wziąć w nim udział. Transmisja rozpoczyna się o godz. 20:00 i będzie dostępna na Facebook EuroMedis – Centrum Medyczne Szczecin.

Serdecznie zapraszamy.

Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób w kryzysie psychicznymInformacja dla Rodziców
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content