Oswajanie dziecka z nocnikiem, kiedy zacząć?

30 marca, 2020

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Panią Mariolą Kurczyńską- doradcą rodzicielskim, która wyjaśni kiedy zacząć oswajać dziecko z nocnikiem i jak odpieluchować.
Pamiętajmy, nie róbmy z odpieluchowania walki. Nocnik nie może kojarzyć się dziecku z sytuacją stresową, ponieważ nerwowa atmosfera w domu, może przyczynić się do zaparcia nawyków u dziecka.
Nauka odzwyczajania dziecka od pieluch wymaga od rodziców cierpliwości oraz zrozumienia ponieważ każde dziecko jest inne, i rozwija się w różnym tempie.

https://www.facebook.com/mariolakurczynskapl/videos/222539192392592/

 

Wiosenne zajęcia dla malucha cz.8🙂Piosenka dla dzieci/malowanie na mlekuWiosenne zajęcia dla malucha cz.9🙂,,Małe laboratorium malucha”
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content