Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

10 września, 2020

W trudnym czasie pandemii rodzice i dzieci są grupą szczególnie narażoną na stres i ciągłą niepewność organizacji czasu w przyszłych miesiącach. Pomocą mogą być warsztaty adresowane do mam dzieci szkolnych i przedszkolnych. Spotkania w Sopockiej Pracowni Otwartej będą chwilą na podzielenie się doświadczeniami, wymianą myśli, przestrzenią do „wygadania się”. Może dzięki spotkaniom uda się zawiązać trwałe sąsiedzkie więzi? Zapraszamy do zapisów.

Propozycja skierowana jest głównie do mam i dzieci z Kamiennego Potoku i okolic, ale zapraszamy także inne sopocianki. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty ruszają w sobotę 19 września, odbywać się będą do 17 października. Poprowadzi je Sylwia „Nikko” Biernacka (Więcej Piękna) – edukatorka z ogromnym doświadczeniem, która od lat inspiruje do zmiany i wspiera w rozwoju.

Tematy poszczególnych spotkań:
1. Nie jest różowo. O złości i gniewie kobiet.
2. Pozwól sobie odpocząć. Techniki oddechowe i relaksacyjne.
3. Moja tożsamość, czyli różne twarze kobiecości.
4. Wysoka wrażliwość. Dar czy przekleństwo.

Miejsce: Sopocka Pracownia Otwarta, ul. tatrzańska 19
Godziny: 11.00-13.00

Spotkania mają także na celu stworzenie przez uczestniczki zbioru porad na bazie swoich doświadczeń, który mógłby posłużyć innym rodzicom.

Zapraszamy panie wraz z dziećmi, będzie możliwość pozostawienia ich pod okiem animatorki w sali obok. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, limit 10 osób. Rekrutacja trwa do 17 września lub do wyczerpania miejsc.

Zapisy: Formularz Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

Wydarzenie na Facebooku: Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

Więcej informacji: ekspresja.org@gmail.com lub tel. 729 863 879

Dofinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Współorganizator: Fundacja RC

Aktualizacja procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19Oferta pracy-pomoc kuchenna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content