Kolejne spotkanie dzieci z aktorami Teatru Fantazja :)

28 marca, 2019

Przedstawienie ,,Miś Jogi o ekologii”

Akcja rozgrywa się w lesie, w którym panuje porządek i wszystkie zwierzęta czują się w nim bezpiecznie. Nad lasem czuwa Strażnik, który niespodziewanie musi wyjechać.Mianuje na swojego zastępcę Misia Jogi, który uważa, że świetnie sobie poradzi z tym zadaniem. Niestety pilnowanie porządku w lesie nie jest takie łatwe, gdy się nie zna podstawowych zasad ekologii. Na szczęście Pani Przyroda przychodzi mu z pomocą.Bajka uczy dzieci poprawnego zachowania w lesie (nie śmiecimy, zachowujemy ciszę, nie niszczymy otaczającej nas przyrody), a także ekologii (segregujemy śmieci, oszczędzamy światło i wodę).

 

 

 

 

Wyróżnienie dla naszego żłobka w konkursie plastycznym,,Mamy dowody na wielką moc wody”🙂Wy nie wiecie, a ja wiem, jak rozmawiać trzeba z psem :)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content