Informacja dotycząca rekrutacji dzieci do nowego żłobka

07 listopada, 2021

Loga UE

Szanowni Państwo,

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Rodziców zapisaniem dzieci do nowej placówki przy ul. Obodrzyców 18 informujemy, że budynek żłobka jest przygotowywany do odbiorów budowlanych. W najbliższym czasie ogłosimy informację o rozpoczęciu rekrutacji do projektu  pt. Zwiększenie aktywności zawodowej osób opiekującychs ię dziećmi do lat 3 poprzez utworzenie żłobka publicznego w Sopocie” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata ‪2014 – 2020‬.

Bardzo prosimy obserwować naszą stronę internetową, ponieważ na niej będzie opublikowany harmonogram naboru uczestników, dokumenty (do pobrania) oraz wszystkie informacje dotyczące filii Żłobka ,,Puchatek”.

Dzień DyniZmiana godzin funkcjonowania żłobka
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content