Skip to content

Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

W trudnym czasie pandemii rodzice i dzieci są grupą szczególnie narażoną na stres i ciągłą niepewność organizacji czasu w przyszłych miesiącach. Pomocą mogą być warsztaty adresowane do mam dzieci szkolnych i przedszkolnych. Spotkania w Sopockiej Pracowni Otwartej będą chwilą na podzielenie się doświadczeniami, wymianą myśli, przestrzenią do „wygadania się”. Może dzięki spotkaniom uda się zawiązać trwałe sąsiedzkie więzi? Zapraszamy do zapisów.

Propozycja skierowana jest głównie do mam i dzieci z Kamiennego Potoku i okolic, ale zapraszamy także inne sopocianki. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty ruszają w sobotę 19 września, odbywać się będą do 17 października. Poprowadzi je Sylwia „Nikko” Biernacka (Więcej Piękna) – edukatorka z ogromnym doświadczeniem, która od lat inspiruje do zmiany i wspiera w rozwoju.

Tematy poszczególnych spotkań:
1. Nie jest różowo. O złości i gniewie kobiet.
2. Pozwól sobie odpocząć. Techniki oddechowe i relaksacyjne.
3. Moja tożsamość, czyli różne twarze kobiecości.
4. Wysoka wrażliwość. Dar czy przekleństwo.

Miejsce: Sopocka Pracownia Otwarta, ul. tatrzańska 19
Godziny: 11.00-13.00

Spotkania mają także na celu stworzenie przez uczestniczki zbioru porad na bazie swoich doświadczeń, który mógłby posłużyć innym rodzicom.

Zapraszamy panie wraz z dziećmi, będzie możliwość pozostawienia ich pod okiem animatorki w sali obok. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, limit 10 osób. Rekrutacja trwa do 17 września lub do wyczerpania miejsc.

Zapisy: Formularz Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

Wydarzenie na Facebooku: Mamy radę! Spotkania dla mam i dzieci

Więcej informacji: ekspresja.org@gmail.com lub tel. 729 863 879

Dofinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Współorganizator: Fundacja RC