Finał naszej akcji charytatywnej dla dzieci z Nepalu

14 czerwca, 2019

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.   

                                           Jan Paweł II 

Szanowni Rodzice 🙂

Wielkie podziękowania chcemy przekazać Państwu za zaangażowanie w zbiórkę darów dla dzieci. Słów brakuje nam, żeby wyrazić wielką wdzięczność… Mamy nadzieję, że nasza lokalna inicjatywa przyczyni się do tego, że dzieci z tak dalekiego kraju jak Nepal będą miały zapewniony ciepłe obuwie i ubranie podczas zimowych dni.
Wszystkie rzeczy przekażemy Panu Marcinowi Tomaszewskiemu ,inicjatorowi całej akcji pomocy dzieciom ,który okazał się człowiekiem o wielkim sercu.

Dziękujemy

  

Dzień dziecka :)Zakończenie roku żłobkowego
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content