Dyżur wakacyjny - informacja dla rodziców

26 lipca, 2022

Drodzy Rodzice,

od poniedziałku 1 sierpnia rozpoczynamy dyżur wakacyjny w Filii nr 1 Żłobka ,,Puchatek” przy ul. Obodrzyców 18.
Przypominamy, że mogą z niego korzystać wyłącznie dzieci wcześniej zdeklarowane.
O przyjęciu dziecka zostali Państwo powiadomieni telefonicznie i/lub sms-owo.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Pauliną Ludian: tel. 505 984 206, mail: zastepcadyrektora@zlobekpuchatek.pl.

Dzieci dyżurowe zostały podzielone na 3 grupy według wieku, o czym informowaliśmy telefonicznie i/lub sms-owo. Lista dzieci z podziałem na grupy będzie również wywieszona na drzwiach przy wejściu do Filii nr 1.
Aby ułatwić Państwu szybsze poruszanie się po żłobku, grupy oraz szatnie zostaną odpowiednio oznakowane.
Każde dziecko będzie miało podpisaną szafeczkę, w której prosimy zostawić odzież wierzchnią i rzeczy na przebranie.

Pierwszego dnia należy przynieść:

 • śpiwór z poduszką, ewentualnie kołderka z poduszką prześcieradłem lub kocykiem,
 • kubeczek, szczoteczkę i pastę,
 • ręczniczek,
 • pampersy,
 • chusteczki mokre 2 szt.,
 • chusteczki suche 2 szt.,
 • ubranko na zmianę,
 • kapcie na rzepy,

Wszystkie powyższe rzeczy muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

 

Nieobecności prosimy zgłaszać tylko w formie sms, telefonicznie lub osobiście do Pań Opiekunek. W czasie dyżuru aplikacja nie będzie działać. Zgłoszenie do godziny 8:00 jest zgłoszeniem usprawiedliwionym.

 1. Telefon na dyżurową grupę 1 nr tel. 798 657 768
 2. Telefon na dyżurową grupę 2 nr tel. 798 794 968
 3. Telefon na dyżurową grupę 3 nr tel. 798 762 946

W związku z okresem urlopowym, personel żłobka będzie się zmieniać w trakcie trwania dyżuru. Aby uzyskać informację o dziecku zachęcamy do kontaktu telefonicznego z grupą w godzinach 12.00-14.00.

Karty zgłoszeniowe na dyżur są jedynym dokumentem obowiązującym w tym czasie, dlatego nie będzie nowych umów ani aneksów do podpisania. Karty zgłoszeniowe zawierają informację o dziecku, o godzinach pobytu, numery telefonów oraz informację o osobach upoważnionych do odbioru. W sytuacji, gdy podane dane uległy zmianie, bardzo prosimy w pierwszych dniach zaktualizować je u Pań Opiekunek.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego Panie Opiekunki będą sprawdzać dowody osobiste przy odbiorze dziecka ze żłobka.

Godziny otwarcia żłobka nie ulegają zmianie, tzn. żłobek czynny jest od 6.30  do 17.00.

W sierpniu nie ma zajęć z języka angielskiego oraz zajęć z pieskiem. Natomiast, dodatkową atrakcją dla dzieci będzie spektakl pt.” Jak pokonać smoka?” Teatru Kurtyna z Krakowa, który odwiedzi nas 8 sierpnia.

W czasie dyżuru nie wychodzimy z dziećmi poza teren żłobka.

Opłaty za miesiąc sierpień zostaną rozdane na karteczkach z początkiem sierpnia. Prosimy wpłacać odliczoną kwotę na podany numer konta do 10-tego sierpnia. Osoby dostające zwrot z ZUS-u będą miały na karteczkach podaną wyłącznie kwotę za wyżywienie.

Parking mieści się kilka metrów od żłobka, przy ul. Łużyckiej. Bardzo prosimy NIE ZASTAWIAĆ szlabanu wjazdowego do posesji żłobka.

W miesiącu sierpniu administracja żłobka będzie mieścić się w Filii nr 1.

Remont w Żłobku ,,Puchatek”Wakacyjne podarunki dla dzieci z Domu Dziecka ,,Na Wzgórzu”
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content