Bardzo ważna informacja dotycząca zwolnienia rodziców z opłat za żłobek

27 kwietnia, 2020

Szanowni Rodzice, z uwagi na brak możliwości świadczenia przez nasz żłobek usług opiekuńczych, wychowawczych i edukacyjnych, będący efektem ogłoszenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego COVID-19 informujemy, iż nadal wstrzymujemy naliczanie i egzekwowanie opłat za pobyt i wyżywienie dzieci w żłobku do czasu otwarcia placówek po przerwie spowodowanej pandemią.

Zamieściliśmy poniżej wniosek (do pobrania) dotyczący zwolnienia z opłat za pobyt dziecka w żłobku na okres zamknięcia żłobka w następstwie sytuacji nadzwyczajnych.
Bardzo prosimy o jak najszybsze wypełnienie wniosku, zrobienie skanu (zdjęcia) i wysłanie na adres intendentpuchatek@wp.pl
Informacje dotyczące wypełnienia wniosku otrzymacie Państwo również sms-em.

Prosimy śledzić naszą stronę internetową, wszystkie informacje będą podawane na bieżąco.

  wniosek do pobrania

Wniosek dotyczący zwolnienia rodziców ( opiekunów prawnych ) z opłaty za pobyt dziecka w żłobku na okres zamknięcia żłobka w następstwie sytuacji nadzwyczajnych.

Serdeczne pozdrowienia od Irenki 🙂Wiosenne zajęcia dla malucha cz.28 🙂 logopedia/ wierszykowa gimnastyka/ wyklejanka
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content