Aplikacja żłobkowa

28 września, 2021

Drodzy Rodzice,

od 01.10.2021 roku ruszamy z aplikacją dla naszego żłobka – „KIDME”.

Miesiąc październik oraz listopad będą miesiącami wprowadzającymi (testowymi), dlatego nieobecności w dalszym ciągu można zgłaszać telefonicznie.

Aplikacja Kidme – informator dla rodziców

 1. Aplikacja Kidme ma za zadanie ułatwić kontakt rodziców z pracownikami żłobka „Puchatek”.
 2. Aplikacja Kidme jest aktywna dla rodziców od 10.2021r.
 3. W sklepie Google Play należy pobrać aplikację KIDME i zalogować się poprzez klucz aktywacyjny, który otrzymają Państwo od opiekunek. Klucz wydawany będzie dla jednego rodzica z którym żłobek „Puchatek” podpisał umowę. Na wniosek rodzica istnieje możliwość wydania klucza dla kolejnej osoby.
 4. W aplikacji należy zaznaczyć nieobecność dziecka do godziny 8:00, inaczej zostanie naliczona opłata żywieniowa. Nieobecności można również zaznaczyć z wyprzedzeniem oraz na dłuższy okres czasu (np. 5 dni).
 5. W momencie zaznaczenia obecności dziecka przez opiekunki, zostaną Państwo o tym poinformowani w swojej aplikacji.
 6. Personel zobowiązany jest informować Państwa o objawach chorobowych i innych zdarzeniach bezpośrednio poprzez aplikację lub telefonicznie.
 7. Zachęcamy do kontaktowania się z pracownikami za pomocą czatu w aplikacji.
  Dostępne osoby w aplikacji:

  • Grupa Sówki
  • Grupa Płomyczki
  • Grupa Śnieżynki
  • Grupa Uszatki
  • Grupa Puchatki
  • Grupa Sowy
  • Intendent-dietetyk
  • Dyrektor
 8. Płatności za żłobek, tj. opłata stała oraz wyżywienie będą naliczane w aplikacji. Termin płatności pozostaje bez zmian, czyli do 10-tego każdego miesiąca. (W związku z wdrażaniem aplikacji w miesiącu październiku oraz listopadzie, obowiązywać w tych miesiącach będą kwoty, które dostaną Państwo na karteczkach)
 9. Od 12.2021 płatności będzie można wykonać z poziomu aplikacji. Dodatkowy koszt operatora to 1zł do przelewu.
 10. Prosimy w dalszym ciągu uiszczać opłaty na Radę Rodziców w wysokości 30zł miesięcznie.
 11. Zachęcamy do wchodzenia na naszą stronę internetową zlobekpuchatek.pl.

W razie pytań prosimy kontaktować się mailowo z Panią Pauliną Ludian : intendentpuchatek@wp.pl lub telefonicznie 505 984 206

Instrukcja

Cykl spotkań edukacyjnych dla rodziców ,,Szkoła dla Rodziców-Jak mądrze kochać dziecko”Oferta edukacyjna dla naszych dzieci
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content