Akcja ,, Książka na telefon"

03 kwietnia, 2020

Kochani, dołączamy się do akcji,, Książka na telefon“ Rada Rodziców naszego żłobka postanowiła zakupić dla dzieci do każdej z grup książeczki 🙂 Mamy nadzieję, że i Państwo dołączą się do tej pięknej akcji.
Więcej informacji poniżej.

 

https://www.sopot.pl/aktualnosc/8167/sopot-wspiera-lokalne-ksiegarnie

Kryzys spowodowany pandemią koronawirusa mocno daje się we znaki również branży księgarskiej.
By wspomóc księgarzy w utrzymaniu ich działalności, warto planując zakup książki, zamówić ją w lokalnej księgarni. Akcja „Książka na telefon” ma pomóc sprzedawcom przetrwać trudny czas. Do akcji włączył się Sopot.

By wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, miasto zleciło zakupy książek właśnie u nich. Biblioteka Sopocka zamawia książki w trzech księgarniach w Sopocie: Ambelucji, Smaku Słowa i Książce dla Ciebie. Pierwszych kilkadziesiąt tytułów z księgarni Książka dla Ciebie już dotarło na biblioteczne półki. Kolejne zamówienia są realizowane.

 Zostańmy w domu z dobrą książką z sopockiej księgarni – zachęca Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydent Sopotu. – Książkę można zamówić przez Internet czy telefon i w bezpieczny sposób odebrać – dodaje.

Jak zamówić książki?

Wystarczy wybrać księgarnię i skontaktować się z nią mailowo (o dowolnej porze), telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamawiamy konkretny tytuł, a jeśli nie jesteśmy zdecydowani, możemy poprosić o rekomendację księgarza. Możliwe jest uzyskanie zdjęcia regałów, a nawet transmisja live z księgarni.

Akcja „Książka na telefon” powstała, by pomóc sprzedawcom w przetrwaniu tego trudnego czasu. Księgarnie biorące udział w akcji przy sprzedaży zachowują wszelkie środki ostrożności. Większość z nich pracuje w możliwie najmniejszym składzie, zazwyczaj jest to jedna osoba.

 

Wiosenne zajęcia dla malucha cz.12🙂Czytamy książeczkę/kolorowy makaronDzień tęczy :)
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content